Головна » 2012 » Червень » 15 » Програма для переформатування файлів "Format Factorу"
11:39
Програма для переформатування файлів "Format Factorу"
Format Factorу

Для роботи з програмою:
1. Завантажте її собі на комп'ютер.2. Відкрийте завантажений архів, натиснувши двічі лівою кнопкою мишки.3. З'явиться вікно.4. Натисніть кнопку "Извлечь".5. Випаде ще вікно, де вказано шлях збереження папки з програмою. У нашому прикладі це "Робочий стіл".6. Натискаємо "ОК".

7. Запуститься програма архіватора.8. На робочому столі з'явиться папка.9. Натискаємо двічі лівою кнопкою мишки. Папка відкривається.10. Тепер двічі натискаємо лівою кнопкою мишки на цю папку.11. Папка відкривається.12. Натискаємо двічі лівою кнопкою мишки на цей значок.13. З'явиться вікно програми Format Factorу.14. Натисніть лівою кнопкою мишки на фільм, який хочете переформатувати, і, не відпускаючи кнопку, перетягніть його у велике вікно програми.15. Відкриється нове вікно, де будуть запропоновані різні формати для файлів. Зверху, за замовчуванням, виділено "Все в AVI". Якщо не виділено, прокруткою знайдіть цей напис і натисніть на нього.
Праворуч внизу жовта велика кнопка "ОК". Натискаємо на неї.16. Тепер вікно має такий вигляд:17. Натискаємо кнопку "Старт".18. Наше відео починає завантажуватися в наш комп'ютер.19. Коли переформатується, шукаємо готове відео у форматі .avi так: "Мои документы" — папка .

20. Відкриваємо її, двічі натиснувши лівою кнопкою мишки.Все. ;-)
Категорія: Оголошення | Переглядів: 4392 | Додав: ychitel | Теги: Format, програма, Factorу, файлів, переформатування, для | Рейтинг: 0.0/0